ul.Powstańców Śl 163/6,
 53-138, Wrocław
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek  8:00  - 20:00 

Regulamin

Regulamin pracy
Zanim zaczniemy pracować przeczytaj proszę Regulamin korzystania z usług psychoterapeutycznych w moim gabinecie. Zastanów się czy zasady, o których piszę sa jasne i czy chcesz je zaakceptować i stosować w naszej wspólnej pracy. Jeśli masz pytania porozmawiajmy zanim zaczniemy pracować.

Zasady ogólne
Pracuję od poniedziałku do środy w godzinach od 14.00 do 20.00. W celu ułatwienia rezerwacji godzin psychoterapii  zapraszam do systemu znanylekarz.pl. Korzystanie z moich usług terapeutycznych oznacza, że zapoznałeś się z regulaminem ich udzielania i akceptujesz je.

Etyka
Dbając o etykę w psychoterapii posługuję się w swojej pracy zawodowej Kodeksem Etycznym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt (więcej w zakładce Kodeks Etyczny).

Treść sesji jest poufna. Terapeuta i Klient nie mogą ujawniać osobom trzecim treści sesji. Nie jest dopuszczalne nagrywanie bądź rejestrowanie sesji bez pisemnej zgody obu stron. W pokoju, w którym odbywa się psychoterapia (zarówno w gabinecie psychoterapeuty jak i klienta) nie moga być obecne osoby trzecie. Zastrzegam sobie możliwość superwizowania naszych sesji, ujawniając ich treść mojemu superwizorowi, w sposób uniemożliwiający identyfikację Klienta.

Czym jest superwizja?

Superwizja to pomoc dla psychoterapeuty pracującego z klientem, świadczona przez innego doświadczonego specjalistę. Dzięki omawianiu swojej pracy z klientem w czasie superwizji, zwiększam szansę powodzenia terapii. Superwizja pozwala mi też  zobaczyć to, czego ani ty,drogi kliencie ani ja nie dostrzegamy a co może być ważne – po to właśnie jest ta trzecia, mądra, ekspercka para oczu i uszu. Superwizorowi nie ujawniam  twoich danych osobowych. Superwizorora obowiązuje tajemnica zawodowa, tak samo jak w innych  zawodach medycznych, w tym zawodu psychoterapeuty.

Zasady umawiania i płatności psychoterapii stacjonarnej

Aby umówić się na sesję w gabinecie stacjonarnym należy do mnie wysłać smsa lub umówić wizytę na portalu znanylekarz.pl. Nie dzwoń do mnie, prawdopodonie nie odbiorę telefonu lub oddzwonię dużo pózniej. Podejmij decyzję czy chodzi o psychoterapię stacjonarną czy on-line. Płatności za psychoterapię prowadzoną stacjonarnie uiszczane są po skończonej sesji na miejscu lub przelewem.

Zasady umawiania i płatności psychoterapii online

Na psychoterapię online możesz umówić się na dwa różne sposoby, oba opisane są poniżej:

1. Umawianie całkowicie online:

Zarezerwuj dogodny dla Ciebie czas spotkania za pomocą portalu znanylekarz.pl. Dokonaj płatności w systemie.

Spóźnienie na sesję
O umówionej godzinie połącz się ze mną. Jeżeli z jakiegoś powodu nie będziesz mógł tego zrobić o czasie, a Twoje spóźnienie będzie dłuższe niż 15 minut, daj mi znać, abym wiedziała, że mam na Ciebie zaczekać. W przeciwnym wypadku, przyjmę, że zrezygnowałeś ze spotkania i prawdopodobnie wyłączę Zooma. W takich sytuacjach nie zwracam opłaty/przedpłaty. Potrzebuję abyś wiedział,że nie ma możliwości przedłużenia spotkania, na które się spóźnisz. Nasza rozmowa skończy się o zaplanowanej wcześniej porze.

Przesuwanie sesji i odwoływanie sesji
Umówioną sesję ( stacjonarnie lub on-line) można odwołać lub przesunąć na inny termin najpóźniej 24 godziny przed umówionym terminem, po kontakcie esemesowym. Wówczas przedpłata może być  w całości zaliczona na poczet sesji w późniejszym terminie. Sesje nie odwołane lub odwołane później podlegają pełnej opłacie.

Reklamacje
Wszelkie reklamacje należy zgłaszać e-mailowo lub telefonicznie (dane te znajdziesz w zakładce „Kontakt”). Zostaną one rozpatrzone do 14 dni.

Zagrożenie życia Klienta
Pomoc online nie jest skierowana do osób, które zaplanowały próbę samobójczą lub skrzywdzenie siebie w inny sposób. Osoby takie osoby potrzebują bezpośredniego kontaktu z terapeutą a więc należy umówić się ze mną na spotkanie w gabinecie stacjonarnym. Jeżeli bardzo złe samopoczucie nie pozwala czekać do momentu umówionej sesji wówczas osoby te powinny niezwłocznie zadzwonić na pogotowie albo po jakąkolwiek bliską osobę. W przypadku podejrzenia zagrożenia życia klienta lub osób trzecich mogę odstąpić od zasady zachowania poufności w celu ochrony życia i zdrowia osób zagrożonych. Z wyżej wymienionych powodów zastrzegam sobie prawo do odmówienia usługi on- line, jeśli uznam, że osobie, która chciałaby skorzystać z pomocy online, potrzebna jest pomoc bezpośrednia. W takim przypadku służę informacjami, gdzie w takiej sytuacji można otrzymać konieczną pomoc.

O pomocy online
Pomoc on-line przeznaczona jest głównie dla osób które mają utrudniony dostęp do pomocy psychoterapeutycznej w miejscu, w którym mieszkają (na przykład są niepełnosprawne lub mieszkają za granica a chciałyby skorzystać z psychoterapii po polsku). Czasem pomoc psychoterapeuty przez Internet jest też możliwością dla osób, którym dojazd do gabinetu zajmuje zbyt dużo czasu lub które potrzebują większej elastyczności w planowaniu sesji (np. mają jedynie czas późnym wieczorem lub rano). Świadczenie pomocy przez Internet ma swoje ograniczenia mogące utrudniające realizację celów, w zależności od twojego stanu psychofizjologicznego i emocjonalnego. Czasami pojawia się konieczność szybkiej fizycznej lub medycznej interwencji. Dlatego w przypadku osób z poważnymi problemami czy zaburzeniami, pomoc online może być jedynie rozwiązaniem tymczasowym, lub uzupełniającym dla psychoterapii stacjonarnej.

Ochrona danych osobowych
Korzystanie przez ciebie z moich usług oznacza, że oświadczasz iż zezwalasz na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych osobowych przeze mnie, przez administratorów systemu rezerwacji znanylekarz.pl oraz serwisy Pay Pal i PayU oraz banki obsługujące przelewy w celach związanych z wykonaniem usługi i dokonaniem płatności. Oświadczasz również, że wiesz, iż w każdym momencie twoje dane mogą zostać usunięte lub zmienione na Twoje życzenie (zgodnie z Ustawą z dnia 19.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2018 r., poz.1182 ze zm.).Wszystkie ww informacje otrzymasz w formie pisemnej w gabinecie lub otrzymasz do podpisania formularze e- mailem.

Jesteś integralną całością złożoną z ciała, umysłu i duszy.
Realne wsparcie w psychoterapii obejmuje wszystkie te obszary ciebie.
Zapraszam do spotkania w gabinecie
lub spotkania on-line
Pon - Śr
17:00 - 21:00
Psychoterapia on-line
Wg ustaleń
Sob - Nd
Nieczynne
map-markerchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram